Як вибрати наматрацник і основні його функції

Як вибрати наматрацник і основні його функції

Для початку давайте розберемося що таке наматрацник і для чого він потрібен?

Сама назва говорить за себе: наматрасник – покриває матрац. А от, що потрібно знати про наматрацниках, їх функції, різновиди читайте далі.

Для чого потрібні наматрацники?

Над цим питанням замислюються багато, при покупці ортопедичного матраца. «Навіщо витрачати зайвий, якщо я буду дбайливо ставиться до матраца, якщо я не буду на ньому є, пити, якщо не буду дозволяти дітям грати на ліжку …?»– Так стверджуємо ми до ознайомлення з функціональними завданнями наматрасника. Не робіть помилки – вивчіть всі функції наматрасника, а потім вже приймайте рішення, чи потрібен він для Вашого ліжка з ортопедичним матрацом чи ні.
Завдання матраца: як би просто це не звучало, але основне завдання наматрасника – захист матраца від забруднень, вологи, вогкості.

Різновиди матраців

Назвемо Вам поширену класифікацію наматрацники, яка досить часто зустрічається у багатьох інформаційних джерелах:

  • захисні наматрацники (як правило, це найтонші і легкі наматрацники, основною функцією яких є захист ортопедичного матраца від зносу, бруду і пилу);
  • водонепроникні наматрацники (виробляються зі спеціальних мембранних тканин, не допускають попадання води на матрац, в основному використовуються для захисту дитячих матрацників)
  • ортопедичні наматрацники (з їх допомогою можна змінювати жорсткість поверхні матраца – на м'яку або жорстку; складаються з ортопедичних наповнювачів (кокосового горіха, латексні, струттофайбер …), що робить їх найвищими серед інших наматрацник)
  • спеціальні наматрацники (даний вид можна розділити на підвиди, наприклад медичний (для захисту матраца хворого), зігріваючий (для збереження і віддачі тепла), вовняний (для зігріву, або в медичних цілях) тощо).

З чого виготовляють наматрацники?

Ви вже зрозуміли, що наматрацники можуть бути з наповнювачем і без наповнювача тонкі. І в першому, і в другому випадку величезну роль грає якість тканини наматрасника, яка повинна сприяти зміцненню здоров'я людини, і, звичайно ж, захист матраца від зносу, від інших зовнішніх факторів. Тому, тканина повинна мати такі важливі якості:

  •  водонепроникність;
  • антибактеріальність;
  • гипоаллергенность;
  • стійкість до плям, зносу і запахів;
  • водовідштовхувальний ефект;
  • витримувати часті прання.

Як ви можете бачити, якостей багато, і вони все важливі! Тільки міцний і міцний наматрацник повністю виконає свою функцію захисту матраца і збереже ваше здоров'я!

Всі результати пошуку