на гумці

Постільна білизна на резинці

Простирадло на резинці – зручний варіант для тих, хто не любить перестилати своє ліжко щодня. Чи є у постільної білизни з простирадлом на гумці недоліки, які переваги ви отримаєте купивши постільну білизну простинь на резинці в нашому інтернет-магазині, ми допоможемо розібратися.

Читати далі

У чому переваги постільної білизни з простирадлом на гумці?

  • Такі комплекти виглядають більш акуратно. На відміну від звичайної простирадла на гумці, придбаної окремо від підодіяльника і наволочок, набір виготовлений з тієї ж тканини, що і простирадло. Або ж тканину гармонійно скомбінована – зроблена в тій же кольоровій гамі.
  • Зручніше у використанні. Білизна менше бгають, не скручується і фактично не сповзає з матраца.
  • Просто заправляється і знімається. Купівля постільної з простирадлом на гумці позбавить вас від тривалого і нудного процесу застеляти і заправляти під матрац простирадло. Потрібно тільки одягнути її, як чохол.
  • Забезпечить стабільний нічний сон. Вам не доведеться в нічний час вставати і поправляти зім'яту простирадло.

Для кого підійде постільна білизна з простирадлом на резинці?

– власникам високого матраца. Розміри звичайної прямокутної простирадла не дозволяють заправити краю під матрац. Вона просто мала для вашого матраца і під час сну неодмінно буде комкаться і сповзати, приносячи для вас дискомфорт.

– для тих, хто користується наматрасником на гумках по краю. Моделі хоч і містять фіксуючу гумку, але вона справляється недостатньо добре і наматрацник бгають. Постільна білизна на резинці щільно зафіксує і не дасть йому сповзати з матраца.

В нашому інтернет-магазині постільної білизни і домашнього текстилю ви можете купити постільну білизну на гумці в таких розмірах:

1. Двоспальне постільна білизна з простирадлом на гумці 180 на 220;

2. Постільна білизна євро з простирадлом на гумці 200 на 220;

3. Сімейний постільна білизна з простирадлом на гумці з двома підодіяльниками.

Відображаються усі з 4 результатів

Всі результати пошуку