Євро 200х220

Постільна білизна євро

При виборі постільної білизни, покупці в першу чергу звертають увагу на матеріал виготовлення, забарвлення і на виробника. Дуже важливим фактором є вибір правильного розміру постільної білизни.

Читати далі
У нашому інтернет-магазині постільної білизни і домашнього текстилю Zasteli-posteli можна підібрати якісну постільну білизну євро розміру.

Постільна білизна євро відрізняється від стандартних двоспальних комплектів розміром простирадла і підодіяльника.

Так як обсяги виробництва наших меблів, які зорієнтовані на європейське виробництво, збільшуються, то це посприяло випуску євро комплектів постільної білизни.

Справа в тому, що сучасній габаритної ліжка повинен відповідати і спальний комплект. Для комфортного сну простирадло повинна заправлятися під матрац, та й ковдра повинна бути відповідною величини, щоб після сну можна було красиво застелити ложе.

Розмір постільної білизни євро

Постільна білизна Євро має значно більшу ширину і довжину, ніж стандартне. наприклад, в ньому простирадло 220Х240 см, а підодіяльник – 200Х220 см.

У нас представлені євро комплекти постільної білизни з популярних матеріалів, таких як:

Що стосується наволочок, то ви можете вибрати розміри 50х70, і 70х70 см. Купити постільну білизну євро можна оформивши покупку на нашому сайті.

Показано 1–12 із 46

Всі результати пошуку