Полуторна 150x220

Полуторна постільна білизна 150 на 220

Полуторное постільна білизна розміром 150 на 220 вибирають зазвичай для односпального або дитячого ліжка.
В нашому інтернет-магазині постільної білизни і домашнього текстилю ви можете підібрати постільну білизну полуторного розміру з найпопулярніших матеріалів, а забарвлення і принти порадують вас широким вибором.

Читати далі

У нас представлені полуторні комплекти постільної з популярних матеріалів, таких як:
- сатин
- бязь
- страйп-сатин
- бавовна з домішкою поліестеру
- сатин
- Ранфорс

Як підібрати полуторну постільну білизну?

Полуторна постільна білизна, як і будь-яку іншу, насамперед, має відповідати розмірам ліжка. Попередньо перед покупкою постільного комплекту визначитеся з розміром спального місця, з огляду на те, що в нинішній час можна побачити ліжка різної незвичайної форми і розміру. варто пам'ятати, що для полуторного постільного комплекту довжина спального місця повинна становити приблизно 190 – 200 см, не більше, а ширина - приблизно 90 см.

У комплект полуторного постільної білизни входять:
підодіяльник 150*220 - 1 шт., простирадло 150*220 - 1 шт., наволочки 70*70 або 50*70 - 2 шт.

При покупці полуторного комплекту постільної білизни одним з вирішальних причин є те, як воно буде підходити і відповідати загальному інтер'єру спальної кімнати. Постільний комплект 1.5 можна підбирати таким чином, щоб він гармонійно поєднувався з кольором шпалер або меблів.

Де купити комплект полуторної постільної білизни?

Якщо ви прийняли рішення купити комплект полуторного постільної білизни, пропонуємо вам скористатися нашим інтернет-магазином zasteli-posteli. Усе, що вам потрібно це натиснути на кнопку «купити» і оформити своє замовлення. У разі виникнення будь-яких додаткових питань ви завжди можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів.

Показано 1–12 із 32

Всі результати пошуку